AHOJTE, VOLÁM SA MARTIN A SOM SVADOBNÝ A RODINNÝ FOTOGRAF

Žijem v Bratislave a fotím svadby, rande, portréty a rodinky po celom Slovensku a aj za jeho hranicami.


Moja cesta k fotografii sa začala pred 21 rokmi, keď ma môj kamarát zasvätil do filmovej fotografie a vysvetlil mi základy. Fotografia ma oslovila natoľko, že som fotografoval všetky výlety a život okolo mňa. Najradšej fotím ľudí a momenty na ktoré budete pri mojich fotografiách radi spomínať spolu so svojimi blízkymi. Ako malý chlapec som veľmi rád listoval v rodinných albumoch a pocity, ktoré som pri tom mal chcem dopriať aj mojim klientom.


Za svoje roky praxe som spoznal množstvo jedinečných ľudí, párov a rodín, s ktorými sa rok čo rok stretávam pravidelne pri foteniach a dokumentujem ich spoločne trávené chvíle. Vytváram prirodzené fotografie bez komplikovaných póz, plné svetla a radosti.

PROCESS

01

03

02

04

Contact

Planning

Photosession

Photos delivered

Telefonicky si s vami rád preberiem každy detail vašej svadby a rád Vám zodpoviem na všetky otázky. Aj emailová komunikácia je vítaná.

Dlho očakávaný deň je tu. Prežijeme ho spolu s úsmevom na tvári v priateľskej atmosfére. Žiadné krkolomné pózy nie je potrebné nacvičovať.

Spracované fotografie dostanete v elektronickej a tlačenej podobe. Preferujem osobné odovzdávanie, kedy Vám poradím s vyhotovením albumov a obrazov.

Stretneme sa pri káve aby sme sa viac spoznali a poskytnem poradenstvo pri plánovaní svadobného dňa. Hľadáte kameramana alebo DJ? Poradím.

LET ME CAPTURE YOUR LOVE STORY

I am looking forward to tell your love story in my photographs.

BOOK YOUR SESSION